خانه » موبایل » کد نام گلکسی نوت 9 سامسونگ فاش شد
Galaxy note 9 - گلکسی نوت 9

کد نام گلکسی نوت 9 سامسونگ فاش شد

کد نام گلکسی نوت 9

سال 2018 میلادی در واقع سال پرچمداران سامسونگ، در بازار گوشی های هوشمند است. در این سال قرار است یکی از پرچمداران سامسونگ، یعنی گلکسی نوت 9 وارد عرصه جهانی شود. البته که زمان زیادی تا رونمایی از آن باقی مانده، اما خبرگذاری های وابسته و نزدیک به این کمپانی، از برخی اطلاعات درز یافته از این تلفن همراه خبر می دهند، که گویا کد نام این گوشی نیز، شامل این اطلاعات می شود.

Galaxy note 9 - گلکسی نوت 9
تصویر رندر منتظر شده از گلکسی نوت 9 سامسونگ

Crown ( به معنی تاج ) کد نامی است که برای Galaxy note 9 انتخاب شده. این خبر توسط یک سایت کره ای چندی پیش رسانه ای شد و هیچ جای شک و شبهه ای باقی نگذاشت؛ چرا که سامسونگ عادت به انتخاب کد نام های قدرتمند دارد، تا با این روش منظور و نیت خود را به رقبایی مثل اپل و هوآوی ک سهم زیادی از بازار گوشی های همراه دارند و همچنین طرفدارانش برساند.

اگر به خاطر بیاورید، برای گلکسی اس 8 از کد نامی تحت عنوان dream استفاده شده بود، که در واقع رویای سامسونگ مبنی بر شکست دادن کمپانی اپل را نمایان می‌کرد؛ یا استفاده از کدنام Baikal برای گلکسی نوت 8، به منظور اشاره به شفافیت، رزولوشن و صفحه نمایش 6.3 اینچی، که در واقع این اسم از یک دریاچه فوق العاده بزرگ در سیبری نشات گرفته است.

Galaxy note 9 - گلکسی نوت 9
تصویر رندر منتظر شده از گلکسی نوت 9 سامسونگ

گلکسی نوت 9 در 3 ماهه سوم سال 2018 وارد معرفی و عرضه می شود

در هر صورت، تاج کد نامی است که گلکسی نوت 9 آن را به همراه خواهد داشت و این به این معنی است که با محصولی فوق العاده هوشمند، زیبا و با وقار از خانواده گلکسی سامسونگ در سال 2018 رو به رو خواهیم شد. سایت کره‌ای Bell علاوه بر فاش کردن کد نام این گوشی هوشمند، از ارسال اجزا و قطعات گلکسی نوت 9 از سمت تأمین کننده سامسونگ به این کمپانی خبر داد، که با این وجود می‌توان حدس زد که در ماه های آینده سال 2018، شاهد تولید نمونه های نخست گلکسی نوت 9 به صورت آزمایشی خواهیم بود.

Galaxy note 9 - گلکسی نوت 9
تصویر رندر منتظر شده از گلکسی نوت 9 سامسونگ

اما موضوعی که مشخص است و با اطمینان می توان از آن سخن گفت، این است که گلکسی نوت 9 حداقل تا ماه آگوست میلادی وارد بازار جهانی نخواهد شد. تا پیش از معرفی این فبلت با وقار از طرف سامسونگ با گلوگا همراه باشید تا شما را در جریان تمام جزئیات Galaxy note 9 قرار دهیم.

ژورنال تکنولوژی گلوگا | Galoga

همچنین ببینید

سامسونگ قصد دارد گلکسی نوت 9 را در ماه ژوئیه یا اوایل ماه اوت عرضه کند

سامسونگ قصد دارد گلکسی نوت 9 را در ماه ژوئیه یا اوایل ماه اوت عرضه کند

سامسونگ قصد دارد گلکسی نوت 9 را در ماه ژوئیه یا اوایل ماه اوت عرضه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *